http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

زیدان: در ۲۰۱۷ برای کسب سه گانه می‌جنگیم

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید در کنار سرجیو راموس و مارسلو به هواداران رئال سال نو میلادی را تبریک گفت و مدعی شد که آنها در ۲۰۱۷ برای تمامی جام ها تلاش خواهند کرد.

به گزارش “ورزش سه”، رئال در هر سه جام می‌جنگد و شرایط خوبی در هر یک از آنها دارد. در لالیگا آنها صدرنشین هستند و در چمپیونزلیگ، قرعه نسبتا آسان ناپولی مقابل آنها قرار گرفته است. در کوپا دل ری نیز حریف خود را شکست دادند و به دور بعد صعود کرده اند و شانس خوبی برای قهرمانی در هر سه جام دارند.

زیدان در این رابطه گفت:” ما تلاش می‌کنیم تمام جام‌های پیش رویمان را به دست آوریم. تمامی بازی ها مهم هستند و در پایان می‌خواهیم نه تنها بازیکنان بلکه هوادارانمان را خوشحال کنیم.”

راموس نیز گفت:” مثل همیشه ما برای کسب سه جام تلاش می‌کنیم، لیگ، چمپیونزلیگ و کوپا دل ری. به علاوه دیگر جام‌هایی که در کنار این ها حاصل می‌شود. برای این هدف سعی می‌کنیم فوتبال خوبی ارائه دهیم، با تمام وجود برای این پیراهن تلاش کنیم تا به موفقیت برسیم.”

مارسلو نیز گفت:” می‌خواهیم از تمام رقابت ها لذت ببریم و با تمام وجود برای پیروزی تلاش کنیم. در هر تمرین و در هر بازی برای پیروزی ظاهر خواهیم شد.”

فرستادن دیدگاه


*