http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

رونالدو پیشنهاد نجومی چینی ها را رد کرد

مدیربرنامه های کریستیانو رونالدو اعلام کرد این بازیکن پیشنهاد ۳۰۰ میلیون یورویی چینی ها را رد کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، کریستیانو رونالدو چندی پیش قرارداد خود را با رئال مادرید تمدید کرد تا به حضور در این تیم اسپانیایی تداوم ببخشد. در این بین در حالی که تیم های چینی پیشنهادات زیادی به ستارگان جهان دادند، خورخه مندس مدیربرنامه های رونالدو اعلام کرد این بازیکن پیشنهاد ۳۰۰ میلیون یورویی از لیگ چین را رد کرده است.

رونالدو می توانست با حضور در چین سالی ۱۰۰ میلیون یورو درآمد داشته باشد ولی ترجیح داده است تا فوتبال خود را در بالاترین سطح در اسپانیا ادامه دهد.

خورخه مندس درباره این موضوع گفت: یک باشگاهی چینی پیشنهاد ۳۰۰ میلیون یورویی به رونالدو داد که هر سال بیش از ۱۰۰ میلیون یورو به این بازیکن می رسید ولی پول همه چیز نیست و رئال مادرید مثل خانه او محسوب می شود و به همین خاطر ترجیح داده است تا در رئال بماند.

کریستیانو رونالدو که چهارمین توپ طلای خود را در سال ۲۰۱۶ دریافت کرد قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۱ تمدید کرده است تا به حضور در رئال ادامه دهد.

تیم های چینی با هزینه های سرسام آور توانسته‌اند در سالهای اخیر بازیکنان زیادی را جذب کنند که آخرین آنها کارلوس توس بود که به شانگهای پیوست تا بیشترین دریافتی را بین فوتبالیست های جهان داشته باشد. همچنین هفته قبل نیز اسکار با ۶۰ میلیون یورو به لیگ چین رفت تا ستاره دیگری در این لیگ حضور داشته باشد.

فرستادن دیدگاه


*