دوباره قوچان‌نژاد، دوباره گل در لیگ هلند - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

دوباره قوچان‌نژاد، دوباره گل در لیگ هلند


دوباره قوچان‌نژاد، دوباره گل در لیگ هلند

درخشش رضا قوچان‌نژاد برای هیرنفین پایانی ندارد و این مهاجم در سومین مسابقه پیاپی لیگ این بار مقابل اسپارتا روتردام گلزنی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، بازی‌های هفته بیست و نهم لیگ اردیویسه هلند سه‌شنبه شب آغاز شد که از ساعت ۲۳:۱۵ در دومین مسابقه هیرنفین در استادیوم خانگی آبه لنسترا به مصاف اسپارتا روتردام رفت.

یاران گوچی که با هر نتیجه‌ای در جایگاه هشتم لیگ هلند باقی می‌ماندند در نیمه اول برابر اسپارتا به تساوی بدون گل دست یافتند اما در نیمه دوم نمایش متفاوتی ارائه کردند و دو گل در دقایق ۵۶ و ۷۲ توسط پله فن آمرسفورت و ژوست فن آکن به ثمر رساندند.

گل‌های هیرنفین در این مسابقه همچنان ادامه داشت و رضا قوچان‌نژاد که در دو دیدار گذشته‌شان در لیگ برابر فاینورد و هراکلس گلزنی کرده بود، این بار هم موفق شد روی پاس زمینی سام لارسن از سمت چپ محوطه جریمه، دروازه خالی اسپارتا روتردام را در دقیقه ۸۱ باز کند تا تیم‌اش با برتری ۳ بر صفر از این بازی خانگی بیرون بیاید.

قوچان‌نژاد با گلزنی در مسابقه امشب تعداد گل‌های خود در لیگ اردیویسه را به عدد ۱۷ رساند و اختلاف خود را با نیکولای یورگنسن، مهاجم دانمارکی فاینورد که امشب بازی دارند، به ۲ گل کاهش داد.
01190689

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks