پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

دلار ۴۱۰۰ تومان شد

با ادامه روند صعودی، دلار هم اکنون در بازار تهران با قیمت ۴۱۰۰ تومان بفروش می رسد.

قیمت دلار که از هفته گذشته درحال افزایش است، امروز نیز با روند صعودی رکورد تازه ای در بازار ارز به ثبت رساند.

دلار که ساعتی قبل در خیابان فردوسی (مرکز اصلی خرید و فروش ارز) ۴۰۷۰ تومان قیمت خورده بود هم اکنون (ساعت ۱۲:۳۰) با قیمت ۴۱۰۰تومان فروخته و با قیمت ۴۰۸۰ تومان از مردم خریداری می شود.

برخی خبرها از قیمت ۴۱۳۰ هم در بازار خبر می دهند.

همچنین در بازار ارز هم اکنون نرخ فروش هر یورو ۴۳۲۰ تومان، پوند انگلیس ۴۹۸۰ تومان و درهم امارات متحده عربی ۱۱۴۰ تومان اعلام شده است.

دولت و بانک مرکزی همچنان نظاره گر افزایش قیمت ها هستند. مقامات اقتصادی دولت بارها اعلام کرده اند در نرخ گذاری قیمت دلار در بازار نقشی ندارند و این قیمت سوادگری فعالان بازار است و ما این قیمت را قبول نداریم.

علاوه بر افزایش قیمت در بازار ارز این روزها در بازار طلا و سکه نیز شاهد نوسان صعودی قیمت‌ها هستیم؛ در بازار سبزه میدان (مرکز اصلی خرید وفروش سکه و طلا) هم اکنون هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید یک میلیون و ۱۷۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان اعلام شده است.

ضمن آنکه نیم سکه بهار آزادی با قیمت ۶۱۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی با قیمت ۳۲۵ هزار تومان و سکه یک گرمی با قیمت ۲۰۲ هزار تومان فروخته می شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در بازار طلا فروشان با قیمت ۱۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت خورده است؛ در بازار جهانی امروز هر اونس طلا ۱۱۳۴٫۵ دلار قیمت گذاری شده است. 550xnxphoto_2016-12-25_13-48-23-jpg-pagespeed-ic-tcazurcjlg

فرستادن دیدگاه


*