پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

دلار ۴ هزار تومان را رد کرد

ارزش دلار محدوده ارزشی ۴۰۰۰ تومان را رد کرد و در حال حاضر به ارزش ۴۰۰۱ تومان به فروش می‌رسد، البته بیشترین قیمت ثبت شده دلار در روز جاری تا به این لحظه ۴۰۰۷ تومان بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در حالی که ارزش دلار در طی دو سال اخیر در محدوده ۳۵۰۰ تا ۳۷۰۰ تومان در نوسان بود، در طی یک ماه اخیر ارزش دلار از محدوده ۳۶۰۰ تومان به ۳۹۰۰ تومان رسید و در طی معاملات روزجاری ارزش دلار بیشترین قیمت خود را به ثبت رساند.

این ثبت قیمت در حالی رخ داده است که ارزش دلار محدوده ارزشی ۴۰۰۰ تومان را رد کرد و در حال حاضر به ارزش ۴۰۰۱ تومان به فروش می‌رسد، البته بیشترین قیمت ثبت شده دلار در روز جاری تا به این لحظه ۴۰۰۷ تومان بوده است.

به نظر می‌رسد دلار در بازار آزاد ایران افسار گسیخته گران خواهد شد و از سوی دیگر باید منتظر ماند و دید که چه زمانی بانک مرکزی به عنوان متولی مدیریت بازار آزاد دست به کار شود.

تجربه گذشته نشان از آن دارد که در چنین مواردی بانک مرکزی، از نیروی انتظامی برای برخورد با دلال کمک می‌گیرد و در کنار آن ولی الله سیف به عنوان رئیس کل بانک مرکزی صحبت‌هایی در راستای جلوگیری از نوسان بازار ارائه می‌کند.

حال جای سوال دارد که بانک مرکزی چه روشی را برای مدیریت بازار به کار خواهد گرفت؟
916160_983

فرستادن دیدگاه


*