حضور بیش از 5000 هزار وب سایت و اپلیکشن در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران/ تقدیر از خانواده شهید مدافع حرم - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

حضور بیش از ۵۰۰۰ هزار وب سایت و اپلیکشن در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران/ تقدیر از خانواده شهید مدافع حرم


رئیس اتحادیه کسب و کار اینترنتی با اشاره به برگزاری نهمین جشنواره وب و موبایل ایران؛ گفت: در دوره دهم جشنواره درصددیم کارآفرین‌های برتر ۵استان مانند تهران تبریز، شیراز، مشهد و اصفهان را تقدیر کنیم و رقابت نهایی در تهران انجام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا الفت نسب رئیس اتحادیه کسب و کار اینترنتی در گفت و گو با «رازق» در تشریح برگزاری جشنواره وب و موبایل ایران اظهار کرد: نهمین جشنواره وب و موبایل توسط انجمن صنفی موبایل ایران برگزار شد.

وی ادامه داد: این جشنواره با حضور ۴۲۰۰ وب سایت و۹۰۷ اپلیکیشن در یکصد گروه در سطح سراسری و ملی برگزار شد که از هرگروه یک سایت منتخب و معرفی شد.

رئیس اتحادیه کسب و کار اینترنتی در ادامه این مطلب افزود: در این جشنواره وب سایت ها و اپلیکیشن ها در یک تاریخ مشخص ثبت نام کرده و در رقابت با سایر وب سایت ها و اپلیکیشن ها قرار گرفتند.

الفت نسب در خصوص نحوه داوری این جشنواره گفت: شرکت کنندگان طی دو مرحله مردمی و داوران مورد رای گیری قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در مرحله رای گیری مردمی، عموم مردم به اپلیکیشن های محبوبشان رای خواهند داد و در مرحله دیگر داوران، کسانی بودند که در سایت شرکت کرده بودند و می توانستند داوری کنند.

رئیس اتحادیه کسب و کار اینترنتی اذعان کرد: از مجموع ترکیب داوری ها، تندیس داوری به سایت برتر اهدا شده و سایتی که از دید مردم برتر می شد بعنوان سایت برتر از دیدگاه مردم عنوان می گرفت.

الفت نسب در خصوص اختتامیه نهمین جشنواره وب و موبایل ایران گفت: نهمین دوره جشنواره از دی ماه آغاز و در ۲۸ بهمن ماه همزمان با کنفرانس وب و موبایل ایران به پایان رسید.

وی ویژگی منحصر به فرد این جشنواره را که حرکتی فرهنگی در جهت گرامی داشت شهدای مدافعین حرم بود تقدیر از خانواده شهید مدافع حرم رسول پورمراد بیان کرد و گفت: این جشنواره وظیفه خود دانست که این کار فرهنگی را انجام دهد چرا که امنیت امروز کشور را مدیون شهدای مدافع حرم هستیم.

رئیس اتحادیه کسب و کار اینترنتی در ارتباط با نحوه شرکت در دهمین دوره این جشنواره گفت: دبیرخانه جشنواره از ۱۵اسفند راه اندازی می شود.

وی افزود: همچنین علاقه مندان، کارشناسان و منتقدین به صورت لحظه ای می‎توانند آمار جشنواره اعم از تعداد وب سایت‌های شرکت کننده، نرم افزارهای موبایل و افراد شرکت کننده را در پایگاه اینترنتی جشنواره وب و موبایل ایران به آدرس www.iwmf.ir مشاهده کنند.

وی ادامه داد: برای دور جدید کنفرانس وب موبایل درصددیم کارآفرین های برتر ۵استان کلانشهر بغیر از تهران، مانند تبریز، شیراز، مشهد واصفهان را تقدیر کنیم و رقابت نهایی در تهران انجام شود.

الفت نسب اضافه کرد: اگر همه چیز روی روال انجام شود از شهریور ۹۶ ثبت نام دوره جدید جشنواره را شروع خواهیم کرد و از آبان نیز مرحله رای گیری مردمی اغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks