http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

برخی از نمایندگان مجلس ما ظاهرا نماینده ملت نیستند و نماینده دولت هستند

خطیب جمعه تایباد گفت: برخی از نمایندگان مجلس ما نماینده ملت ظاهرا نیستند و نماینده دولت هستند و اساسا این نماینده ها کاری با ملت ندارند.

به گزارش تایبادخبر، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی محدثی، امام جمعه موقت تایباد در خطبه دوم نماز جمعه امروز عنوان کرد: در هفته ای که گذشت تعداد اندکی اغتشاشگر در برخی از شهرهای کشور جولان دادند، آتش زدند، غارت کردند، کشتند و هدفشان هم این بود که ناامنی را در کشور ایجاد کنند؛ این آشوبگران عددی نبودند و فقط رسانه های معاند از کاه کوهی ساختند و جنگ روانی تمام عیاری را علیه ملت ما به راه انداختند.

 

حجت الاسلام محدثی تصریح کرد: آشوبگران ۲۵ حسینیه و امام زاده را آتش زدند و قرآن و مفاتیح و تمامی کتابهای دعای داخل آنها را سوزاندند. این احمق ها شعار می دادند هم اسلام هم قرآن هردو فدای ایران و فریاد می زدند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران و باز همین ها پرچم ایران را هم آتش می زنند.

 

وی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام و این نظام دوباره مانند همیشه شکست خوردند، ادامه داد: اخبار را از رسانه های معتبر بدست بیاورید و هرچیزی را که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می بینید باور نکنید. بازار شایعه به شدت رونق پیدا کرده است در جامعه ما و در این خصوص اگر فکری نشود مطمئن باشید مشکل بزرگی را در آینده برای ما ایجاد خواهدکرد.

 

حجت الاسلام محدثی گفت: در همین اغتشاشات اخیر، در فضای مجازی شایعه پراکنی کرده بودند که فلان شهر سقوط کرد به این دلیل که دل مردم را بلرزانند. حتی در مورد نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی نیز شایعات زیادی درست کردند ما باید هوشیار باشیم و گول این شایعات را نخوریم.

 

وی افزود: ملت ولایتمدار ایران نیز در دو روز گذشته پاسخ محکمی به این اغتشاشگران دادند باوجود مشکلات زیاد اقتصادی که در حال حاضر مردم این کشور گریبانگیرشان هست باز هم برای نشان دادن پایبندی شان به این انقلاب به خیابان آمدند تا به اغتشاشگران و بیگانگان بفهمانند که این نظام پشتوانه مردمی دارد.

 

خطیب جمعه تایباد خاطرنشان کرد: برخی از نمایندگان مجلس ما نماینده ملت ظاهرا نیستند و نماینده دولت هستند و اساسا این نماینده ها کاری با ملت ندارند. مسئولی که بومی است و توانایی انجام کاری را دارد اما نماینده عنوان می کند که این همراه با دولت نیست پس نباید به مسئولیت برسد، تو نماینده ملت هستی یا نماینده دولت؟

 

وی تاکید کرد: ماچقدر هزینه و انرژی صرف کردیم برای برجام، اگر این انرژی هزینه اقتصاد مقاومتی و برای معیشت مردم صرف می شد مطمئنا حال و روزمان امروز بهتر بود، البته ما تلاشهای دولت را نیز کتمان نمی کنیم.

 

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*