پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

اشتغالزایی برای ۱۰ نفر در سالن سی آی پی مرز دوغارون شهرستان تایباد

مدیر مدیر سالن تشریفات اختصاصی سی آی پی مرز دوغارون گفت: با بهره برداری این سی آی پی برای ۱۰ نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی شده است که خوشبختانه تعداد هشت نفر از این افراد جوانان بومی و جویای کار خود شهرستان تایباد هستند.

مصطفی صابری، مدیر مدیر سالن تشریفات اختصاصی سی آی پی مرز دوغارون، در گفتگو با تایبادخبر گفت: این سالن اولین سالن سی آی پی زمینی کشور است که دیروز جمعه همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر باحضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

 

وی بااشاره به هزینه کرد چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی برای ساخت این سالن تشریفات مرزی، افزود: مساحت سالن سی آی پی ۴۲۰ متر مربع، ساخته شده روی شاسی و بالاس، ساختار بدنه یونولیت عایق و ضد حریق، سقف از پشم سنگ و بطور کلی سازه ای سبک و صددرصد ضد زلزله است.

 

صابری ضمن اشاره به اینکه در این سالن تشریفات همزمان می توان از ۶۰ مسافر، تاجر و مهمان پذیرایی کرد، افزود: تمامی کارهای مربوط به ورود و خروج، ارزیابی کالا و دیگر کارهای اداری گمرکی افرادی که قصد وارد شدن و یا خارج شدن از این مرز را دارند توسط پرسنل سی آی پی انجام می شود که خود مسافرین و تجار می توانند در این حین در سالن تشریفات از امکانات پذیرایی سالن استفاده کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: با افتتاح و بهره برداری این سی آی پی برای ۱۰ نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی شده است که خوشبختانه تعداد هشت نفر از این افراد جوانان بومی و جویای کار خود شهرستان تایباد هستند.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*