اشتغالزایی برای 10 نفر در سالن سی آی پی مرز دوغارون شهرستان تایباد - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

اشتغالزایی برای ۱۰ نفر در سالن سی آی پی مرز دوغارون شهرستان تایباد


اشتغالزایی برای ۱۰ نفر در سالن سی آی پی مرز دوغارون شهرستان تایباد

مدیر مدیر سالن تشریفات اختصاصی سی آی پی مرز دوغارون گفت: با بهره برداری این سی آی پی برای ۱۰ نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی شده است که خوشبختانه تعداد هشت نفر از این افراد جوانان بومی و جویای کار خود شهرستان تایباد هستند.

مصطفی صابری، مدیر مدیر سالن تشریفات اختصاصی سی آی پی مرز دوغارون، در گفتگو با تایبادخبر گفت: این سالن اولین سالن سی آی پی زمینی کشور است که دیروز جمعه همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر باحضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

 

وی بااشاره به هزینه کرد چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی برای ساخت این سالن تشریفات مرزی، افزود: مساحت سالن سی آی پی ۴۲۰ متر مربع، ساخته شده روی شاسی و بالاس، ساختار بدنه یونولیت عایق و ضد حریق، سقف از پشم سنگ و بطور کلی سازه ای سبک و صددرصد ضد زلزله است.

 

صابری ضمن اشاره به اینکه در این سالن تشریفات همزمان می توان از ۶۰ مسافر، تاجر و مهمان پذیرایی کرد، افزود: تمامی کارهای مربوط به ورود و خروج، ارزیابی کالا و دیگر کارهای اداری گمرکی افرادی که قصد وارد شدن و یا خارج شدن از این مرز را دارند توسط پرسنل سی آی پی انجام می شود که خود مسافرین و تجار می توانند در این حین در سالن تشریفات از امکانات پذیرایی سالن استفاده کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: با افتتاح و بهره برداری این سی آی پی برای ۱۰ نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی شده است که خوشبختانه تعداد هشت نفر از این افراد جوانان بومی و جویای کار خود شهرستان تایباد هستند.

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks